Location icon Stalowa Wola ul. Okulickiego 33a/7

O firmie

Firma Gracja S.C. została założona w 1987 w Stalowej Woli z inicjatywy obecnych właścicielek na bazie wcześniej istniejącej jedno osobowej działalności.

Od samego początku istnienia firmy jedną z dwóch podstawowych dziedzin działalności jest  prowadzenie salonu ślubnego z szeroko rozbudowaną ofertą. W tym zakresie współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami z branży ślubnej. Jedną z nich jest firma MS Moda tworząca piękne i niepowtarzalne suknie ślubne, znane i przodujące na rynku polskim i zagranicznym. Naszym priorytetem jest stałe dążenie do perfekcji, aby spełnić oczekiwania i marzenia przyszłej panny młodej.

W naszym salonie możesz nie tylko kupić suknie. Wieloletnie doświadczenie i nieustanne zaangażowanie w najnowsze trendy pozwalają nam precyzyjnie pomóc przyszłej Pannie Młodej w odpowiednim dopasowaniu szczegółów w tym ważnym dla niej dniu. Podpowiemy jak dobrać kolor sukni do karnacji, odpowiedni krój do figury, czy jaki kolor dodatków będzie idealnie komponował się z kolorem oczu. Suknie, które znajdziesz się w naszym salonie to najnowsze kolekcje projektantów znanych i cenionych na całym świecie. Po dokładnych przymiarkach - na miejscu precyzyjnie dopracujemy każdy szczegół sukni tak, aby była nie tylko piękna, ale przede wszystkim wygodna.

Drugą dziedziną naszej działalności jest produkcja dodatków i dekoracji ślubnych, art do I komunii świętej i do chrztu. W tym zakresie naszej działalności również od początku istnienia firmy staramy się tworzyć niepowtarzalne i modne dodatki. Stale rosnące grono naszych odbiorców hurtowych i wzrost produkcji, pozwala nam sądzić że nasze wyroby trafiają w gust klienta. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu Sukien Ślubnych w Stalowej Woli.

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.